Reisijatel tuli Siberis lennukit lükata

http://elu24.postimees.ee/3006247/video-reisijatel-tuli-siberis-lennukit...

Külma tõttu hangusid lennuki õlitatud kohad, laskumistelik kiilus kinni ja rattad jäätusid maapinna külge.

Kommentaarid

Proov, proov! Kas kommentaar saab siin avalik ka olla???

Matti, kui pead silmas kas kommentaari ka lehele sisselogimata näeb, siis minu meelest ei näe Smile

 

Sellepärast proovingi mitmendat setmendat korda kuidagi teada saada, et kas see peabki nii olema (et ei tohi/ei ole võimalik) või on selline võimalus (et oleks avalik/sisselogimata) kolimise käigus ära kadunud (et noh, on võimalik viga või nii?) ... .

Tänud teavitamast veast. Kommentaaride nägemine anonüümsele kasutajale oli ekslikult kinni keeratud. Reegel on lihtne - kui teema on avalikult nähtav, siis on nähtavad ka kommentaarid.

Küsimus!

 

Kas 'Uudised' all: 'Aktiivsed jututoa teemad', 'Uued ajaveebi postitused' ja 'Viimased kommentaarid' tohib lugeda ainult sisse logides. Vanasti kui jututoa teema oli avalik, siis sai seda ka sisse logimata lugeda?

Kolimisega seoses on 'Jututoa' teemade tekstid nii kokku pressitud, et puuduvad igasugused taandread! Kas neid taastatakse tsentraalselt või tuleb tekstid üle nokitseda? Mina oma loodud tekste kohendada ei saa - puudub õigus.

Matti, 'Aktiivsed jututoa teemad', 'Uued ajaveebi postitused' ja 'Viimased kommentaarid'  plokid on mõeldud ainult nö. klubisiseseks kasutamiseks registreeritud klubiliikmele . Avalikult on nüüd avalikud teemad "Uudiste" või "Blogid" all nähtavad, samuti avalike teemade kommentaarid. Kodulehe külastajale peab olema leht võimalikult lihtne ja arusaadav.

Kuna "Jututuba" pole enam suuremaltjaolt kasutusel(on unustuse hõlma vajunud), siis see on veel kättesaadav ainult purilend.ee sisselogitud klubiliikmele esilehel, antud plokis . Siin ühe blogi teema all oli ka vastav mõte see aktiivsete linkide alt ära võtta, mis sai tehtud!

Ilmselt on sealne tekstide probleem seotud hetkel kasutusel oleva disainiga, kuid seda tuleb uurida . Samuti ka registreeritud kasutaja loodud tekstide probleemi. Kui sa Urmo tead rohkem informatsiooni, siis võid lisada juurde. 

Migreerimise käigus pole postitusi muudetud, muudetud sai vaid viiteid piltidele. Pildiviite muutumisel võib tekkida olukord, kus teksti formaaditakse eelnevast erinevalt.
Praegune kujundus võib formaatida teksti erinevalt. Mõnede postituste juures sai muudetud ka sisutüüpi - kui sisus polnud ühtegi tagi, siis sai sisutüübiks "Plain text".

Palun viidet tekstile kus on sisu vigane või valesti formaaditud, siis saan täpsemalt kommenteerida.

Näiteks kui minna 'Aktiivsed jututoa teemad', sealt 'Forums', edasi 'Üldine vestlus' teemad: "N.Liidu reaktiivmootorid" ja "Superjet Made in GDR".

Veel selline küsimus. Kui sirvin purilend.ee'd mobiilseadmes siis põhimõtteliselt on väljanägemine täitsa ok. St. ei pea mobiili ekraanil paremale-vasakule udjama ja zoomima, et vajalikku asja leida. Aga kuidagi ma ei leia aktiivseid vestlusteemasid ja kommentaare mis arvutiversioonis on esilehel vasakus servas. Või ma teen midagi valesti?

Näh, ajasingi vist ise pada. Ma ei olnud mobiilis sisse logitud:-) 

Kontrollisin üle ning mobiilis sisselogides on kõik vasakul asuvad plokid ilusti näha. Smile