Täna lennatud: 204,71km ja 102,29km/h

Alari utsitusel sai ära ostetud selline purilennusimu nagu Condor.

Pealkirjas mainitud numbrid on tänaõhtuse lennu tulemus. Lennatud Martini lennuväljalt Slovakkias. Ilma kruttisin muidugi üsna tugevaks nii, et kui oleks otsustavamalt lennanud, oleks oluliselt kiiremini saanud läbitud. Hätta jäin finiši poole tulles, sest kaart ei näidanud, et eesolevad mäeharjad nii kõrged on. Kuidagiviisi sain üle ja siis padavai lennuväljale tagasi. Lendasin Ventus2-ga.

Igatahes on tegu ühe kõige realistlikuma purilennusimuga, millele mina näpud külge olen saanud.
Lisasin juurde lennulogi igc faili kah. Näeb välja nagu päriselt oleks lennanud.

Kommentaare veel. Kui keegi simulaatoriga lendab, siis tuleks vältida Logitech-i Joysticke. Viimased on eriti COndori foorumis tümitada saanud, kuna ei pea vastu ja hakkavad "hüplema". Minul esines sama sündroom ja olin sunnitud vahetama pulga välja Saiteki oma vastu. Kindlasti peaks vaatama, et ostetaval pulgal oleks peal see "minipulk" või 8-suunaline kiiklüliti. Sellega on pagana mugav vaadet vahetada. Muidugi on Condoris võimalus ringi vaadata ka hiire abil.

Kommentaarid

Lisafail näitab mingit numbrite joru ?

einar

Seda saab vaadata tarkvaraga, mis igc faile avab. Näiteks SeeYou (tasuline) või Flightdisplay (tasuta). Siis on veel vist tasuta miskine prantslaste tehtud Coutraci. Ja miskine SOAR.

Kaido_signature