Ettepanek talvise ja/või sügisese kurbuse leevendamiseks

Seoses uudisega selle kohta, et Heimar Lenk jagas Räpinas valijatele riigi raha, tekkis mõte, et RLK võiks enesele talve tähelepanu tõmbamiseks välja anda järgmise pressiteate:

Arvestades valimistele eelneva perioodi jooksul ilmnenud rahasadudega erinevates Eesti paikkondades (eriti tugevaid valinguid on täheldatud Räpinas), on Ridali Lennuklubi otsustanud asuda n.ö. "vihma välja nõiduma" ja kutsuda enda liikmetele esinema erinevate erakondade poliitikuid. RLK liikmed lubavad hääletada selle erakonna poolt, kes trumpab Räpinas tehtud pakkumise kõige suuremalt üle.

"Ridali Lennuklubi on olnud paljude Eesti lendurite ja lennundusjuhtide stardipaigaks õhuavarustesse. Seetõttu julgen väita, et RLK liikmete avalik poolehoid mõnele erakonnale mõjutab kindlasti ka teiste lennundusinimeste arvamust." ütles Lennuklubi juhataja Einar Viin. Ajakirjaniku küsimusele, kas ei oleks lihtsam panna oma hääli Osta.ee-s oksjonile vastas klubi juhtiv mootorlendur Jaan Susi: "Me kaalusime seda mõtet, kuid avalik oksjon tundus ausam olevat."

Kommentaariks küsimusele poolthääletamise tõestamise kohta vastas Eesti tugevaim purilendur Matti Sillajõe, et "eks poliitikud oskavad meile selliseid asju üsna hästi ette öelda, mis ja kuidas. Ei usu, et me peaksime ise selle probleemiga tegelema. Vähemalt Räpinas paistab asi juba lahendatud olevat."

Esimene klubiliikmete kohtumine leiab aset kohe kui mõni erakond klubiga ühendust võtab.

Ridali Lennuklubi on Eesti Vabariigi suurim pidevalt tegutsev purilennuklubi. Lennukllubi asub Põlva maakonnas Laheda Vallas looduslikult kauni Ridali lennuvälja ääres.

Kommentaarid

Laheda vallas võimutseb SDE. Klubiliikmed elavad üle eesti laiali, siit hääli eriti ei tule.

einar

Seda enam sümpaatiat me kohalikelt võimumeestelt teenime Smile

Kaido_signature

Kaia Kanepi ei ole ka enam kurb, mill Tallinkilt, Infotarilt 0,3 milli: http://www.postimees.ee/300107/esileht/sport/242001.php

einar

Litsid mehed need Ridali mehed.

See ei vasta tõele, Viktor. Üks erand on siin olemas - sina ise!