Kortermajas elamise võlud

Inimestega juhtub ikka huvitavaid asju. Olin mina just koju tulnud ja väljusin aluspükste väel vannitoast kui kuulsin võtme raginat lukuaugus. Jäin siis esiku lähedale tuppa seisma vaadates, mis toimub. Võti ragises veel natuke, siis läks uks lahti ja silmad maas astus mingi mutike esikusse, pani oma kandekoti maha ja hakkas kingi jalast võtma. Me vaatasime naisega huviga seda nalja pealt. Mingil hetkel mutt muidugi avastas, et vaip pole nagu päris see. Ja et riided pole kah nagu päris omad. Noh ja kui ta siis toa poole vaatas, laienesid esimest korda viimase paarikümne aasta jooksul tema lubjastunud veresooned piisavalt, et põhjustada peetpunane nägu valge soengu foonil ning vabanduste saatel toast lahkumine. Igatahes saime hea kõhutäie naerda.

Kommentaarid

Tuppa mulle veel tuldud ei ole. Autosse korra siiski.
Kaunis laisk olin tol päeval ja ei viitsinud naisega koos saiakesi ja koogikesi ostma minna. Seega lesin auto istmel nagu laiskloom ja kuulan raadiot.Mingil hetkel märkasin,et üks mulle tundmatu daam kihutab üle platsi auto suunas .No tuleb ja tuleb,tõmbab auto ukse lahti,istub sisse ,sätib rihmadki kinni .
Mina ei jõua enam naeru pidada. Daam istub sekundi vaikselt ja siis hüüab pisut pahaselt,noh sõidame juba.
Küsisin siis viisakalt,aga kuhu palun.
Vastuse asemel oli daam hopsti rihmadest lahti , autost väljas.Mingit häält tegi ka ja kadus kui tuul.

Äkki oli sama inimene? Sinu autosse istudes oli veel daam aga aeg möödus ja minu korterisse tulles juba mutike.

Kaido_signature

Kas ta muukis luku lahti ? Tõenäoliselt oli vanamutiks maskeerunud korterivaras !

einar

Ei muukinud. Ma olin just koju tulnud ja uks oli lahti. Ilmselt oli mutt ukse taga üsna imestunud ja mures, avastades, et korter polegi lukus.

Kaido_signature

Selliseid asju ikka juhtub, tean, kuidas kord sissetulija küsis korteriperemehelt vihaselt, et mida see siin teeb ja peremees vastas häbelikult, et ta elab siin.

Endalgi ühiaaegadel juhtunud, et öösel pidust tulnuna põrutad kogemata korrus kõrgemale, astud tuppa ja vaatad, etskae, toanaabrid on endale kenad tibid hankinud, kuid kus nad ise on...