Parim lend 2015?

Brittidel on tavaks valida aasta kõige ägedam lend: http://www.compenterprise.uk/the-philip-wills-national-enterprise-trophy... ja http://www.compenterprise.uk/philip-wills-trophy.html

Valime meie ka? Klubi veebi postitatud lennukirjelduste hulgast oleks mugav hääletada. 

Sellise "purilennuvõistluse" sümpaatne joon on minu arvates see, et kõik purjekatüübid ja lennukogemused/vähesed kogemused on võrdsed. Ainuke, mis loeb enda oskuste ja ilma poolt pakutu hea ärakasutamine ja selle teistega lahke jagamine.

Teeks ühtlasi ka parimate lennundusega seotud piltide konkursi?

Kommentaarid

No pane oma lennud ülesse - küll me siis valime Smile

kus nüüd tuli tagasihoidlik välja Smile Kelle lennufilmi me seal teisel korrusel vaatasimegi ? Smile

Jäin omaenda üleskutsele vastates hätta - ühte lendu ei tahakski väga teiste hulgast välja tuua. Tekkis hoopis posu õppetunde ja paar ilusat hetke ka:

http://www.purilend.ee/content/lennukogemused-2015

Hoi! Teedu 2 linki on üheks sulanud, mis annab 404 veakoodi.

Vaatasin saidilt, et osad aasta parimad/ägedamad lennud on mõne saavutuse esmakordne toimumine riigis või regioonis. Ei tea kas meil toimus see aasta mõni lennusaavutus, mida pole siin enne nähtud? Leedus küll - Teedu võistluslennud taasiseseisvumise ajal.

Piltidest meeldis mulle see hommikuste pilvetupsude kohal lend.

Üks huvikas (ehk oli rohkemgi) lendas esimest korda elus. Kogeda esmalendu purilennukiga on kindlasti äge huvikale ja jääb meelde ka piloodile.

Muutsin lingid ära.

Regio lennupäevadel õnnestus mul ühel päeval lennutada kolme täiskasvanud inimest, kes polnud enne kunagi mitte kuidagi lennanud. Ei suure liinilennuki ega väikese lennukiga. Oli tore tõesti olla õhuavaruste esmatutvustaja!

Ma julgustan lisaks riigi/regiooni saavutustele ka isiklikke saavutusi/õppetunde välja tooma. Näiteks esimest korda lõpulennu raadiusest kaugemale viinud termikalend, see on purilenduri jaoks üks oluline teetähis ja minu arvates võiks samamoodi tunnustatud olla kui soolosse saamine! Elu esimene plats ka, seda võiks pigem kiita, mitte selle kallal aasida Smile

Teema on hea ja oli meeldivat mõtlemist,milline see just tähtsaim ja meeldejäävaim lend oli . Ma nägin unes,et õnnestus oma sugulane,kes mind väikse poisina
lennukimudelite ja muu tehnika juurde juhtis lendama viia. Ka temal puudus varasem nii vahetu lennukogemus,kus sai ära proovitud nii väike termikas kui ka lihtsalt ilus ilm.
Piltidest läheb minu hääl Triinu pildile kus Falke on halona pilvele projetseeritud. 

Kus kohast neid pilte saab vaadata?

MIna pidasin silmas Triinu facebookis olevat galeriid- https://www.facebook.com/triin.jagomagi/media_set?set=a.1015372610049223... ,aga ma ei tea kas seda sisselogimata näeb. Eks ühtteist ole ka meie klubi lehele pandud.

Ma katsun oma pildid kohe galeriisse panna. Ivari lennukiga lennates oli väga põnev ilm. Saime ülesse veel päikesega, aga kohe hakkas udu peale tungima. See oli nagu "hea ja kurja" võitlus sügiskollase metsa taustal. Imeline oli veel see, et see oli mu esimene lend peale oi kui pikki aastaid.

Tere ja hääd pühade jätku kõigile!
Monteerisin üks päev enda lendude videoklippi ning Teedu üleskutse ajendil tekkis mõte, et kuna tegelikult koguneb klubiliikmetel kindlasti väga palju lahedat videomaterjali aasta jooksul, võiks äkki ellu kutsuda ka sellise traditsiooni, et paneks iga aasta lõpus ühe jooksva aasta nö best-off klipi kokku (ca 5-8min). Selleks peaks kõik muidugi tegema väikse eeltöö ja oma parimad palad välja selekteerima ja kuhugi pilve üles riputama. Lõpliku klipi monteerijaid võiks soovi korral olla ju ka rohkem kui üks aga võib ka nö teatepulka edasi anda.  Usun, et see oleks ühtlasi üsna hea vahend meie hobi tutvustamiseks ning lennuhimuliste juurde meelitamiseks (kui see on ikka soov:)).

Mis arvate?

Ühe toreda videoleiu link kah siia (võib-olla on juba läbi jooksnud, ei mäleta) - https://vimeo.com/105810456

Hea plaan!
Videotegijatele saan pakkuda originaalfaili sellest: https://www.youtube.com/watch?v=8J2XaDE9Mys