Jant 2 B õnnetus Poolas (õnnelik)

Sealt saab veel mõne jupi ehk meie Jantar 2-le Smile

http://kontakt24.tvn.pl/temat,spadl-szybowiec-uszkodzone-auto-zerwana-li...

Purilendur sai väikeseid vigastusi, vägev vedamine! Aga elektriliinidega pani maja põlema.

Kommentaarid

google translatori tõlge:

Near Aero Club Bielsko-Biala ühel eraomandi langes purilennuki. Õnnetus juhtus pärast 17. ajal maandumist lähenemist.Purilennuki püütud esimene rida madalpinge ja siis vajuta puu ja kukkusin terrass nendesse või kahjulik pargitud auto.Piloot viidi haiglasse. "In õue leidsin suur segadus" - ütles üks elanikest.

Kui informeeritud meile internet nick @ snaiper, kes esimesena saadetakse toimetusele Kontakt, 24 pilti areenil.
Ta teatas meile Tomasz Socha of PSP Bielsko-Biala, purilennuki ühe inimesega pardal valveta langes tänavale Aviation Bielsko-Biala. "Power liin oli murtud," - ütles tuletõrjuja.

Ta ütles Elvira Jurasz, Bielsko politsei pressiesindaja, purilennuki kukkus puu ja see kukkus auto parkida aias. Hoobi piloot viidi haiglasse. Tema elu siiski ei ähvarda oht.

Kohapealne töö ja esindajad politsei õnnetuste uurimise komitee, kes üritasid kindlaks teha täpset õnnetuse põhjust.

"Üks suure paugu"

"See oli suur pauk. Keerasin off computer" - ütles Catherine Barabase, üks elanikest. Nagu ta ütles, oli juhtumeid õhuväega maandumine koduaedades, kuid purilennuki langes esimest korda siin.

Teine naine, samuti elab siin paigas, just koju. "Tõmmatakse üles ja märkasin lennukitiibade. Nägin kiirabi võttis kannatanu. Õue leidsin suur segadus" - ütles Grażyna Klepacz.