RLK logoga rõivad

Sattusin mina linke mööda kolades ühte veebipoodi, kus müüakse purilenduritele riideid. Ja mis mina näen! Pulloveri peal ilutseb RLK logo!

Siin: http://shop.postfrontal.com/product.php?id=Link&gender=U&lang=eng&collez...

Eks tegemist ole tegelikult sellesama veebipoe logoga. Aga sarnasus on täitsa olemas. Pädev jurist keerutaks siit kindlasti miljoni välja.

Kommentaarid

Ruttu pädevat juristi otsima!
See miljon kuluks maja ehituseks marjaks ära.
Ja angaari ehituseks annaks teise hagi Rakvare LihaKombinaadi vastu Smile

SLK langevarjuritel on Saaremaa Laevakompanii, elavad teised päris jõukalt Smile

einar

Veebipood keerutaks ka omale miljoni välja,kuna sarnasus nende logoga on täitsa olemas.Kumb siis enne oli ,kas muna või kana ?Mis me nüüd teeme!Aivavaivai,no on see juristindus üks hea äri.

Hmmm, huvitav kui mitmel purilennuklubil on logo peal purjeka ja pilve siluett. Oi, nüüd hakkame küll rahas suplema Smile
(aga kui meie logo on registereerimata ja teised hagema hakkavad, siis ei jää meile Ridalisse isegi raudreformpõhjaga voodid alles)

Uurisin kuidas Cafepress täpsemalt töötab, tegin prooviks paar särki.

http://www.cafepress.com/Ridali

Seal saab teha ridali logoga/mille iganesega asju alates aluspesust lõpetades videokaameratega. Kui keegi mulle ridali logo vektori saadaks, timmiks hea meelega disaine pulli pärast juurde.

telliks kohe ühed Claasic Thong`ad klubi logoga Smile Tühja sest vektorist, küll blaniku siluett huvitava kuju võtab Biggrin