Pisut nostalgiat.

ozernovski lennujaam
Sedamoodi nägi välja Ozernovski asula lennujaam lõuna-Kamtšatkal umbes aastal 1990. Sinnalennuks tuli oodata Petropavlovski lennuväljal mitu päeva soodsat ilma ning kui ilm tuli, treis L-410 ilma jahtumata nii palju, kui jaksas. Kui kolmese seltskonnaga Ozernovskisse jõudsime ja muu rahvas laiali vajus, jäi peale meie lennujaama veel ainult üks üpris vabalt riietatud seltsimees, kelle nähtava maise vara hulka kuulus veel üks kolmeliitrine purk pruunika häguse vedelikuga, millest ta aegajalt toonust rüüpas ja ilma mingi omakasumärgita ka meiega üritas jagada. Ta ütles:"Te olete hullud, kõik põgenevad siit aga teie tulete siia!". Mees ise oli seal aga kindla eesmärgiga, nimelt kalakonservitehases tööl. Ta jutustas lahkelt, et oli buhvaikale õmmelnud hõlmade alla 24 taskut ning tõi igal päeval tehasest välja 48 lõhekonservi ja saatis neid kastikaupa koju.
Peeter seisab antud pildil riikliku lennujaama uksepoolse akna juures.

ozernovski lennuväli
Sedamoodi nägi välja lennuväli. Kui lennuk hakkas saabuma, ajas valvur lehmad kõrvale. Pildi keskkohast pisut paremal paistab nõlva tagant Kambalnaja vulkaani, mis moodustabki praktiliselt Kamtšatka lõunaotsa, kumer tipp.

Kommentaarid

Mina ei näe pilte.

Mingi jama on jah. Ma näen pilte vaid IE-ga, Firefoxiga on vaid mingid mustad jooned.

peab olema alignment=none

Peeter, võiksid oma teistegi reiside pildid veebialbumitesse panna ja lühidalt kommenteerida, kus sa käisid ja mida seal tegid. See oleks päris põnev lugemine.