Kommertsreklaam !

Täna helistas kodanik ja tõi  selle reklaami mulle  eeskujuks : http://www.kingitus.ee/kingitus/tutvumislend-purilennukiga. Nii, ta kammis mind igati ja mis mul õelda on, Ridalis oleksid seliise tegevuse eest vastavad kodanikud kuu aega rukkirääku pannud ja labidaga kuu aega auku kaevanud :). FB s oleme näinud igasugu lahedaid Kuusiku videoid, purilend on aga heas mõttes hoopis muu lendamine. Tore, et see tegelane meilt minema läks Smile !

Kommentaarid

Einarile helistanud kodanikule pole siiani selge, mis on purilend või, mis on mootorita lennukiga "hääletu" (kaugelki mitte nii hääletu nagu reklaamis petlkult lubatud) lauglemine.

Mainitet kodanik ei tee vahet muidugi ka äritsemisel ega  harrastustegevusel, esimene peaks teatavasti  loodetavat raha sisse tooma, teine aga tekitab kindlalt  pidevaid väljaminekuid.

 

http://visitpolva.ee/index.php?id=objekt&object_id=ridali-lennuklubi-huv...

See pole mitte ainuke reklaam Ridalist.

Kas see pole ka mitte reklaam? Ridali on samamoodi müünud vautsereid et oma tegevust edendada ja ennast reklaamida. Mis seal on siis nii halba, kui me ka ennast kuidagi püüame ära elatada. Kiirest rikastumisest on asi siin väga kaugel, kui keegi seda kardab. Teeme samamoodi nagu Ridali: reklaamime end natuke ja siis kui on "klientuur" välja kujunenud pole enam kommertsreklaam vajalik.

Ma saan aru et kellelegi ei meeldi, kui tema leivast hammustatakse tükike, aga purilennu arenemise nimel tulevikule mõedes: kas on vaja hakata kibedaid lauseid välja pritsima? Smile

Selles, et reklaam varsti kadund on ma ei kahtle, aga et nii ruttu asi liikus on küll üllatav. Liiguks ka head asjad ja uudised sellise kiirusega.... Smile

Kena suve jätku ja sõbralikku purilendu soovides.

Kaider

Huvitav, kes see salapärane "kodanik" siis on, et tema nime suu sisse võtta ei tohi (Sina ei tohi ....nime ilmaasjata suu sisse võtta). Kummatigi ei saa kuidagi nõustuda väitega, et Kuusikul tehakse samamoodi nagu Ridalis (sarnasusi on äärmiselt vähe, noh , lendamise fakt ise muidugi...). Ja mis puutub sellesse, et Ridalis oleks nagu mingi "leivatükk", millest Kuusiku tahab tükikest hammustada, siis no teate....(ah, pole tegelt midagi, kujundlikkusega on tõenäoliselt pisut üle pakutud).

Eemaldasin enda eelnevalt kirjutatud kommentaari, sest meenus, mis teema selle kommertstegevusega oli.

Kas sisejuurdlus on välja selgitanud, kes see kuulus "kodanik" siis on? Smile