Head uut aastat

Olgu aasta 2008 klubile tegus ja virgutav.

Soovib "igavene" purilennu õpilane
Hendrik

Kommentaarid

Seleta lahti, miks "igavene"? Täna just lennuväljal arutasime, et miks sa sellisesse seisu oled jäänud, lendad ju hästi.

einar

Noh. Üks tsitaat Taneli sissekandest:
Olen näinud mitmeid "igavesi" purilennuõpilasi, kes on aastaid samal tasemel, ega jõua kuidagimoodi oma esimese sooloni või litsentsini

Eks tal ole õigus. Alustasime ju samal ajal, lendasime välja samal ajal ja siis see asi seisma jäi. Tollel ajal tekkisid probleemid enda elu Tallinnasse sisse seadmisega ja rabelesin ennast tööga sassi. Vahepeal jäi ju lausa paar aastat vahele, kuna elamise soetamine laostas majanduslikult. Maalt ja hobusega tulnutel polnud just kerge kokku kraapida vähemalt paarsadat tuhandet, et elamise soetamiseks omafinantseering leida. Aga ma ei taha viriseda. Olen alati tee Ridalisse leidnud. Käisin ju vahepeal hambad ristis bussiga Ridalisse, mis võttis nii 8h nädalavahetuse vabast ajast...

Siinkohal peaks tänama hoopis Jaak Käist ja teisi, kes on lugematutel kordadel küüti pakkunud. Ja kindlasti Katit, Matit ja teisi, kes on mind ballastina välja kannatanud. Ja mitte ainult ballastina, vaid õpetanud ikka igal lennul midagi.

Olen viimastel aastatel jälle liiga palju töökohustusi võtnud ja pole leidnud aega et endale asju korralikult selgeks teha. Aga loodan see kevad ikka mõne eksami ära teha ja astuda sammu litsentsile lähemale. Kuid kuna ma seda endale igal talvel sisendan, siis tõesti "igavene" purilennuõpilane pole halvustavalt öeldud.
Hendrik