Chemtrail

Seoses üldsuse aina kasvava murega lennukite keemiajälgede pärast tahan esineda alljärgneva avaliku ülestunnistusega:

Mina, Kaido Tiigisoon, olen tegelenud kemikaalide laiali puistamisega atmosfääri lennuki pardalt. Toimus see tõenäoliselt 2007 või 2008 aastal. Kollakat vedelikku oli u. 100-150ml. Keemiline koostis oli laias laastus järgmine:
1. Divesinikmonooksiid (lahusti) u. 97%
2. CH4N2O u. 9.3 g/L
3. Kloriide u. 1,87 g/L
4. Naatrium u. 1.17 g/L
5. Kaalium u. 0.750 g/L
6. Kreatiniini u. 0.670 g/L
Lisaks muid lahustunud ioone, orgaanilisi ja mitteorgaanilisi ühendeid.

Ma ei soovinud seda vedelikku atmosfääri pihustada, kuid mul ei jäänud midagi üle - mitte tegutsemine oleks minu jaoks lõppenud isikliku katastroofiga (avalik alandus või tõsine terviserike).

Kutsun ka teisi praegusi ja endisi piloote avalikult tunnistama üles osalemise ülemaailmses purilendurite poolses kemikaalide puistamises atmosfääri. Lihtne on näha suuri valgeid jutte reisilennukite taga aga purilennukit ei oska kodanikud üleüldse ohtlikuks pidada.

Kommentaarid

Said arsti käes äsja uriiniproovi vastused kätte, et nii põhjalikud teadmised oma eritisest? Smile

Sa pead ka kõik ilusa kohe ära rikkuma. Ei. Allikas on wiki.

Mina pean tunnistama, et ei ole kaaliumi, naatriumi, karbamiidi jms vesilahust pihustanud emakesele maale.
Küll aga oleks hea lugeda uudist, et Kaido 2013 aastal tegi seda jälle! Wink

Vanasti öeldi,et kuses atmosfääri.Aga kas hr.Tiigison on nii tugev purilendur,et lendab LAK12-ga.Teistel plaaneritel meie laiuskraadidel ei tohiks minu teada täna olla neid klistiiripritse meenutavaid esemeid.Mäletan,et Vene ajal omandas mu laste ema selle kusemise kunsti perfektselt,tilkagi ei läinud maha.Aga kes peitub hr.TIIGISONI pseudonüümi taga.Mälu järgi onEestis LAK-GA lendajad,mõtlen üle neli tundi õhus püsijaidkoolon Kostja,Jaak,Kullo,Viktor Kolodinski,Jüri Liivamägi,Einari poeg,nimi reeturil ei tule meelde ja Matti.

Ma ei tea, milline on klistiiriprits (pole kunagi sanitarina töötanud) aga ES-1004 on toru kenasti olemas ja ühendatud kuhu vaja. Kummipumbast "kusekoguja" sai seal otsast eemaldatud ja asendatud inimsõbralikuma ühekordse vahendiga.

Kas selle eseme nimi oli Pampers-neid meie ajal tõesti ei olnud.

Lennuametilt saame varsti ettekirjutuse, mis keelab igasuguse urineerimise läbi purilennuki kere, uriiniga täidetud kilekottide, pampersite allaloopimise läbi küljeakna. Rangelt keelatud tegevus ! Või siis võtta kolmanda isiku kindlustuse lisa...

einar

Ise ütlesid,et Raitist saab järgmine Lennuameti Peadirektor.Kuhu jääb siis korruptsiooni elementküsimark.

Ma vskasin Pienai linna kohal1967dal kusttäis koti alla.See oli äge vaatepilt,ca.500 m pärast oli kott tühi mis tühi,aint ta oli must50meetritkõrgemal.

Tõnu, ära täna rohkem võta ! Smile

einar