Tänatud olgu IT mehed

Kuidas Jumal inimesi juhib

See küsimus on mind vaevanud kogu lapsepõlve. Hiljem hakkas tunduma ,kas üldse juhib .Sellises mõtlemisviisis on ilmselgelt süüdi kool,kommunistid ja Edkar Savisaar. Õnneks tulid uued ajad ja nii on ka minul viimaks arusaam Jumala rollist muutumas. Loodan et kõige õigemas suunas.
Taevas olgu tänatud,hiljuti kohtasin IT meest ,kes peale isemoodi hobusesabaks keerutatud pikkade juuste ka isemoodi mõtleb. Tema mind asjaga kurssi viiski.
Siis kuidas ikka Jumal kommunikeerub iga inimesega eraldi.
Asi on väga lihtne,nii nagu interneti süsteemgi.
Keegi enam õieti ei tea,kuidas see värk otseselt toimib. Iga päev on muutused,iga päev lisab mõni patsiga mees mingi salamärkidega programmi rea mis siis netti lastuna oma elu elama hakkab.
Aga ta toimib!!!.
Tahad sõbraga mõtteid vahetada,miljardid inimesed sumisevad ümberringi,aga nett leiab ta üles partsti.
Jumal olla saatnudki selle süsteemi Maa peale.
Et saage ometi aru ja hakake uskuma.
Tegelikult see võibki nii olla.Süsteem igati müstiline.
Ja mis kõige hullem,seletab palju jaburusi ära mis Jumalariigis iga päev toime pannakse.Ei Ei ,mitte Jumal ei pane toime. Vaat asi ongi selles,et ikka inimesed.Kaks kanget riiki on otsustanud sõdima hakata.
Enne sõda on hädasti vaja sõdurid hingeliselt ette valmistada.Asjaga on tavaliselt väga kiire . Mõlema poole Kaplanid nühivad välialtarid kärmelt läikima ja alustavad uljalt päeva Jumalalt sõjaõnne palumisega.Arvate et saavad meili,et pange poisid ,või et jätke jama .
Mitte sinna poolegi.
Internett toimib ka nii et suure hulga info võrku paiskumisel läheb kusagilt umbe. Noh server läheb lolliks,vool on niru või puudub mingi aeg üldse. Midagi kindlasti juhtub.
Väga paljud inimesed võtavad liiga tihti Jumala nime suhu.Näiteks astub viltu vajunud haisvast hunnikust mööda ,Jumal tänatud et s… sisse ei astunud.Joodik vaatab segaste silmadega Kadriorus öösel maha põlenud maja ja lausub ,Jumal tänatud et eile viimseni raha maha jõin ,täna poleks niikuinii enam olnud.
Ja nii ongi,enne kui Jumal miljardid teated läbi sordib , on mõlemad pooled jõudnud hulga rahvast ära tappa.Sealhulgas ka lausa süütuid.
Seda asja ei saa karistamata jätta.Kindel sott. Kärmelt saadab Jumal välja tsunaami,sinna kohta kus üleannetud ja tahab hoobilt korra majja luua,pahad ära uputada.
Samas võib juhtuda ,et pahad on vahepeal kohta muutnud ja sõjalaagri näiteks puhkerannast ujujatel jalust ära kolinud.Aga tsunaami juba teel!!!
Jumala arm ja hoolitsus heade eest jälle mokas.
Nii et mitte midagi arusaamatut siin pole . Kõik nagu netis.
Targad mehed need ITi mehed.

Kommentaarid

Paistab, et Meremees on mandril tagasi ja unustanud südameklapirohupudeli Ridali köögilauale. Ja teadagi Viktorile see maitseb. Ja veel millised kirjalikud üllitised sellest sünnivad Smile

Rohi otsas,mõju kestab.