520 km

Usutavasti minu karjääri pikim lend.
Ridali-Võhma-KilingiNõmme-Meremäe-Tartu-Vastseliina-Ridali.

Kripeldama jäi see, et Pärnusse välja ei trüginud.
https://www.skylines-project.org/flights/18423/

Ilm ei olnud kuigi tugev - McReady oli 1 enamiku ajast ja vahel lausa 0.6

Kommentaarid

Minu tagasihoidlik 187 km siia kõrvale: https://www.skylines-project.org/flights/18428/

Ridalis omaette nikerdamine ei maksa mitte midagi, see ei ole näitaja. Võistlustel saavutatu ette näidata on teine asi. "Kanalennud", mis lõpevad nn. ohtliku "võsaraiumisega ".

einar

Vot tak vot Smile

Mida tähendab see "võsaraiumine"?

Aga miks me ei võistle siin ja mujal? Isegi mudelistid suudavad 5 inimest kokku ajada ja võistelda.

Ajaloolise tõe huvides pean tõdema,et Einaril on tuline õigus.See nn.isade trikk võib õnnestuda 99 korda,100ndal mitte.Ridali omapäraks on edelatuulega tekkiv tühi auk,mis võib plaaneri kukutada momentselt 10 meetrit alla.Mis puutub võistlustesse,siis Leedus on aastas ca.10 võistlust,kuhu eestlasi alati vastu võetakse.

"võsaraiumist" ma siinse teema all jutuks ei võtakski. See on vast ikka kõigile teada ,et seotud alati riskiga. Ja luban minagi end tulevikus talitseda.
Teine asi, kas omast lennust rõõmu tundnud inimesi peaks nii "paika panema".
Võistlustel osalemine nõuab tänapäeval ikka väga palju paindlikkust ja vaba aja olemasolu mis paljudel meil siiski võimalik pole(kahjuks). Mis ei tähenda, et ise ei võiks orgunnida oma inimeste vahel mingi jõukatsumise - abiks seegi.

Kurb, aga purilend on Eestis nii nõrgukestel jalgadel, et "nikerdajaid" peab ikkagi kiitma, vaatamata raskustele leiavad nad siiski aega lendamas käia.
Ridalis omavahel võistlemiseks pole meil ammu valmisolekut. Küll saame oma "nikerdamisi" samm-sammult hooaja lõpuks keerukamaks muuta, asi seegi.

Klubi rekordid vajavad samuti püstitamist, mitmed senised Eesti rekordid on praegu nalja-asi mitteametlikult ületada.

Pole meil häda midagi, lihtsalt hädaldajaid on palju. Kogemustega purilendurid olemas, tehnika olemas, haagis ka Jantarile.
Leedu järgmised võistlused Atviros klasės čempionatas kõigile klassidele toimub Telšiais 2013.07.27-08.04. Meie purilendurid on teretulnud. See Ridalis omaette nikerdamine mingist etapist alates ei arenda ega vii enam edasi mitte kuidagi. See on lihtsalt nii.

einar